ترجمه، تالیف و چاپ و نشر کتاب | تبدیل پایان نامه به کتاب

آیا می دانید هزینه چاپ کتاب در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …بسیار پایین و تقریباً نصف هزینه چاپ یک مقاله علمی پژوهشی یا ISI است؟

آیا می دانید کتاب چاپ شده در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …در همه سطوح علمی از جمله مصاحبه دکتری، مصاحبه کاری و ارتقای هیئت علمی دارای امتیاز بالایی می باشد؟

آیا می دانید پروسه چاپ کتاب در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …با اخذ تمام مجوزهای لازم، بسیار کوتاه و حداکثر دو هفته می باشد؟ البته در شرایط خاص امکان تسریع بیشتر نیز ممکن است.

برای داشتن یک رزومه علمی پربار، نوشتن و چاپ کتاب در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و … برای دانشجویان یا افرادی که خواهان ترقی و موفقیت در مصاحبه دکتری هستند؛ می تواند بسیار ثمربخش باشد.

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG) در امور ترجمه، تالیف و چاپ و نشر کتاب | تبدیل پایان نامه به کتاب شامل موارد ذیل می باشد:

مشاوره انجام امور تألیف، ترجمه و چاپ و نشر کتاب‏ های بروز در حیطه ‏های نوین و تخصصی در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …

مشاوره ارتقای کمی و کیفی پایان نامه و پژوهش های شما و تبدیل آن به کتاب در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …

اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی، شابک و فیپا از کتابخانه ملی در مدت زمانی کوتاه

انجام کلیه امور مربوطه به طراحی روی جلد و صفحه آرائی و غیره به صورت رایگان در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …

امکان چاپ کتاب در تیراژ دلخواه در تمامی رشته و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و …


تیم پژوهشی ما دقیقاً احساس شما را در مورد روند چاپ کتاب درک می کند- این یکی از آرزوهای بلند مدت بیشتر افراد است! آنچه که هیجان انگیز می باشد این است که می توانید تمام افراد تیم متخصص حرفه ای که مشتاق و علاقه مند هستند به شما در مسیر رسیدن به آرزوی خود کمک کنند که رویایتان به واقعیت تبدیل شود در اختیار داشته باشید.

می توانید کتاب خود را بدون دردسر و مشکل ویرایش و چاپ کنید. پژوهشگران ما در همه عوامل مورد نیاز در راستای ویرایش و چاپ کتاب دارای بالاترین کیفیت هستند.

یکی از فاکتورهای اصلی در انتخاب ناشر این است که نویسنده کتاب وقت کافی برای جستجوی مراکزی که خدمات حرفه ای برای مراحل مختلف چاپ کتاب معتبر ارائه می کنند ندارد. زیرا هر دفعه باید با افراد جدیدی کار کند و به همین دلیل با ریسک روبه رو می شوند که به چند نمونه از این مشکلات در ذیل اشاره می کنیم:

  • وقت زیادی برای جستجوی ناشر مناسب باید صرف کنید.
  • برخی از افراد غیرحرفه ای ایده و اطلاعات شما را می دزدند.
  • بعضی از ناشران بدلیل حرفه ای نبودن در این صنعت منجر به ضرر و زیان زیادی به پروژه شما می شوند و پیام شما را واضح و صحیح به مخاطب نمی رسانند.

گروه تحقیقاتی طلوع تمامی خدمات چاپ کتاب برای نویسندگان و مولفان به صورت یکجا ارائه می دهد. همچنین ما نیز می توانیم خدماتی دیگر این حوزه اعم از بازنویسی، ویرایش، اصلاحیه، فرمت، طراحی جلد و در نهایت چاپ را ارائه دهیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .