یکی از مسائلی که در میان جمعیت رو به رشد کره زمین بسیار حیاتی است موضوع اشتغال و کار است. شغل علاوه بر نقشی که در تأمین مادیات زندگی افراد دارد در افزایش اعتماد به نفس و جایگاه اجتماعی آنها تاثیر بسزایی میگذارد.

یکی از چالش های زندگی بشر امروزی پیدا کردن شغل مناسب با روحیات و تخصص او است. این مسئله در کشورهای توسعه نیافته پررنگ تر است و گاهی عدم یافتن شغل به دلیل نبود ساختارهای استاندارد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مشکلات بسیار زیادی را برای فرد و جامعه به وجود می آورد. بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی با اشتغال حل می شود از این رو دولت ها باید نگاهی ویژه به این بخش داشته باشد. مشاوره شغلی در صورتی که به شکل واقع بینانه و از طریق کارشناسان خبره و موسسات معتبر صورت بگیرد تاثیرات شگرفی بر افزایش میزان درآمد و بهبود موقعیت اجتماعی افراد از طریق حرفه به جای خواهد گذاشت.

گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG) با بیش از یک دهه خدمات پژوهشی و علمی در زمینه مشاوره بخصوص مشاوره شغلی می تواند پاسخگوی سوالات شغلی تمامی افراد شامل (دانشجویان در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری) باشد. اگر ابهام یا سوالی در انتخاب مسیر انتخاب شغل خود دارید می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

خدمات ما شامل:

  • ارزیابی و شناسایی توانایی و استعداد ها و سلایق مراجعه کنندگان
  • آنالیز دقیق بازار کار و برنامه ریزی درست (علمی و عملی) برای رسیدن به اهداف
  • آشنا سازی افراد به قوانین کار و حقوق کارگری و کارمندی
  • مصاحبه با افراد و و شخصیت شناسی برای درک و شناخت بهتر آنان برای بازار کار
  • ارائه اطلاعات جامع و کامل به مراجعه کنندگان در خصوص بازار کار فعلی و آینده

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .